ANA MENÜ
AKUPUNKTUR

HASTA GÖRÜŞLERİ

tedaviyaparken

GÖRÜŞÜNÜZÜ BİZE YAZIN

Adınız (gerekli):

Epostanız (gerekli):

Görüşünüz:

Barış Bekoğlu
Akumede aşırı stres, düzensiz beslenme nedeniyle aldığım kiloları vermek üzere geldim, Doktorum Kaya beyin ayrıntılarıyla anlattığı düzensiz beslenme ve stresin nedenlerini anlayarak bilinçlendiğim tedavim sonucunda 94kg dan 78 kg ya düştüm. Haftada bir kere kliniğe uğrayarak, gayet rahat ve sağlıklı bir şekilde kilolarım eridi. Sayın Prof. Dr. Kaya Özkuşa ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

Ayla ÖZGÜL
14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, emeklerinin karşılığını bulacağı nice yıllar sağlıkla çalışmanı diliyorum selamlar…

Mükerrem Özgül
Mesleğim nedeniyle sık sık oluşan bel ağrılarımdan sayesinde kurtulduğum doktorunma sonsuz teşekkürler. BEL FITIĞI olanların önce Kaya Bey’e bavurmalarını tavsiye ediyorum.

Aycan Çalkavur
Size geldim rahatladım.Dahada iyi ve ağrısız günler yaşıyacağıma inanıyorum.Teşekkürler.

Buket Cengizalp
Merhaba adım Buket Cengizalp. Prof.Kaya Özkuş’un akupunktur tedavisi sayesinde 2 ay 10 günde tam 8 kilo verdim ve tedaviye devam ediyoruz. Akupunktura başlamadan önce böyle kilo verebileceğimi düşünmüyordum çünkü benimki ilaç kullanımına bağlı kilo alımıydı ve yaklaşık iki yıldır kendi imkanlarımla:) yaptığım diyetlerle bu fazla kilolarımı bir türlü veremiyordum. Ama Kaya Bey’in akupunktur tedavisinden çok memnunum. Şu anda bu satırları yazarken kendimi televizyon programlarında yayımlanan diyet tanıtım programlarına çıkan hanımlar gibi hissettim! Ama ben bu yazıyı bir tanıtım için yapmıyorum. Programdan gerçekten çok memnun kaldığım ve benim gibi kilo problemi olanların sıkıntılarının bu programla gideceğinden emin olduğum için yazıyorum. Çünkü uzun zamandir isteyip de kilo verememenin ne kadar zor bir durum oldugunu iyi bilirim. Özetle:) Prof.Kaya Özkuş’un akupunktur tedavisi sayesinde sistemli sağlıklı ve kolay bir sekilde kilo veriyorum. Pardon! yeme alışkanlığımı düzene sokuyorum ve forma giriyorum!

bengül demir
Merhaba.8 aylık bir bebeğimiz var. Süt, yoğurt, peynir, bütün bebek mamaları bebeğimize yasak.Bebeğimizde ileri derecede mide barsak allerjisi var. Sebze ve meyvelerin yüzde sekseni dokunuyor. Allerjik bebekler için hazırlanan özel alerji mamaları dahi dokunuyor. Doktor anne sütünü arttırın dedi. Ne yapacağımızı kara kara düşünürken akupunktur bir işe yararmı dedik. Kaya bey bir deneyelim dedi. Sonuç muhteşem. Sütünü arttırmak isteyen herkese tavsiye ederim. Mutlaka deneyin. Bengül, Yüksel DEMİR

NESLİHAN & KORAY EZGEÇ
Selam, tüp bebek denememizin ilkinde çoçuk sahibi olduk. Herhangibir sağlık problemimiz olmadan bu methodu denemeye karar verdik. ancak bebeğin rahimdeki tutunma problemini denemeden bilemeyeceğimizden sevgili kaya beyden tedavi desteği aldık. Şuna gönülden inanıyoruzki bu riskin tümüyle akupunktur tedavisi ile ortadan kalktığına inanıyoruz. bize böle bir mutluluğu yaşatmada vesile olduğu için Kaya beye çok teşekkürler.

Yusuf Ilgın
Ben yaklaşık 3 yıldır her kış soğuk algınlığı ve beraberinde gelen sinüzit hastalığının yaptığı baş ağrısından bıkmıştım. Antibiyotik bir tedavi yöntemi olsada olumsuz anlamda birçok yan etkisi olduğundan kullanmak istemiyordum. Akupunktur seanslarına başlamamdan kısa bir süre sonra böyle bir sorunum kalmadığı gibi başım rüzgara maruz kalsada herhangi bir şekilde baş ağrısı yaşamadım.Bu konuda doktorum Prof. Dr. Kaya Özkuş’a bir kez daha teşekkür ederim.

Nergiz Kaya
Öncelikle doktorum Kaya bey’e teşekkür ederim ben 25 yaşında 69 kiloydum ve piskoloşim çok bozuldu tavsiye üzerine Kaya bey’e gittim iki ayda 9 kilo verdim şimdi kendimi çok hafif hissediyorum ve çok mutluyum bundan sonra her zaman saglıklı beslenecem ileriki yaşlarda kendimi iyi hissetmek için tekrar Kaya bey’e teşekkürederim.Durumu olan herkese akupunkturu tavsiye ederim.ARTIK FAZLA KİLOLARA SON

burcu kandiharoğlu
Yaklaşık üç yıl önce alerjik astım hastası olduğumu öğrendim.Öksürük ve nefes darlığı şeklinde gece nöbetleri geçiriyordum.İki aydır akupunktur tedavisi görüyorum,beşinci seans sonunda şikayetlerimden kurtuldum.Göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı aku-med çalışanlarına ve Kaya bey’e teşekkürlerimi sunarım.

FATMA BAŞER
7. Tüp bebek tedavimde Kaya Beyle tanıştım. Pskolojik olarak o kadar kötüydüm ki tedavi sırasında kendisinden hep pozitif elektrik aldım. Tedavim sırasında çok rahattım yine aynı şekilde transfere çok rahat bir şekilde girdim. Allahıma şükürler olsun ki şuanda 18 haftalık hamileyim. Hamilellik süresince de şiddetli migren ağrımdan dolayı kendisinden yardım aldım.Şu anda iyiyim. Benim gibi zor tüp bebek hastalarına kesinlikle Akupunkturu öneriyorum. ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ KAYA BEY OĞLUŞUM, ANNESİ VE BABASI:)

zehra çağlayan
öncelikle değerli doktorumuz sayın Kaya Özkuş a çok teşekkür ederiz, 3 ay önce önemli bir ameliyat geçirmem gerektiğini için en az 10 kilo vermem gerekiyordu.Nasıl sağlıklı kilo verebilirm diye araştırıken PROF.DR.KAYA ÖZKUŞ beyi öğrendim. hemen randevu aldım. Nişantaşındaki muayenehanesine başladım. Hem yemeğimde kısıtlama olmadan hemde strese girmeden her hafta 1 kilo verdim. KIZIMDA BENİMLE BERABER BAŞLADI.O DA 8.5 KİLO VERDİ. Şuanda 10 kilo verdim ve beslenme alışkanlığımı değiştirdim.bundan sonra daha sağlıklı beslenmeye doktorumun tavsiyesi çerçevesinde devam edeceğim. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. SAĞLIKLI ZAYIFLAMAK İSTEYEN HERKESE TAVSİYE EDERİM

ayşenur topçuoğlu
ben kaya amcaya zayıflamak için gidiyorum. ondan çok memnunum çok iyi bir doktor, en önemli özelliği çok hoşgörülü bir doktor. çok teşekkür ederim

Yaşa ÜLKÜ
Öncelikle Sn. Prof Dr. Kaya Özkuş’ a çok teşekkür ediyorum.

Değerli Hocam Kaya Bey’i tanıyıncaya kadar, dizlerimdeki kireçlenme-ağrılar nedeniyle yürüyemiyor ve belimde, boynumda oluşan fıtıklardan dolayı dayanılmaz acılar çekmekteydim. Çözüm olarak ameliyatın kaçınılmaz çözüm olduğunu düşünüyordum. Ancak Sn. Kaya Bey sayesinde ameliyata gereksinim kalmadan tüm sıkıntı ve ağrılarımdan kurtuldum.

Akupuntur tedavisine başladığımda 103 kg’dım ve ağrılarım nedeniyle yürüyemez durumdaydım. 10 ay süresince 103 kg’dan 84 kg ‘a inerek 19 kilo verdim ve ağrılarım çok azaldı. Ve halen ağrılarımın çok arttığı zamanlarda Sn. Kaya Bey’ in uyguladığı akupuntur tedavisiyle hem ağrılarımdan hem de fazla kilolarımdan kurtuluyorum.

Değerli Hocam iyi ki varsınız ve elleriniz dert görmesin.

Yaşa ÜLKÜ